16 Březen 2018

Řada Fiat Professional podporuje Mistrovství světa v motokrosu FIM MXGP

 

Již třetí rok po sobě značka skupiny FCA zaměřená na lehká užitková vozidla působí jako oficiální sponzor Mistrovství světa v motokrosu FIM MXGP, které se po startu v Argentině vydává na evropské turné. Obhájce titulu a devítinásobný mistr světa Tony Cairoli, je současně vyslancem značky Fiat Professional a ztělesňuje její ambice.  

 

Mistrovství světa v motokrosu FIM MXGP je opět na evropském kontinentu. Po zahajovací akci v Patagonii se jezdci vydají na trať v holandském Valkenswaardu, která bude od soboty 18. března hostit první podnik mistrovství světa na starém kontinentu. Obhájcem titulu je Tony Cairoli, který si v Patagonii dojel pro první místo v závodě 1 a pro druhé místo v závodě 2. Nyní se Tony může pochlubit 47 body ve výsledkové tabulce, což znamená, že o vedoucí postavení se dělí se svým konkurentem. Tony Cairoli je vyslancem značky Fiat Professional a Fiat Professional bude i letos oficiálním sponzorem Mistrovství světa v motokrosu, tedy již po třetí za sebou. Po boku mistra světa se postaví Fullback Cross, pick-up značky Fiat Professional, a Ducato 4x4, vůz s pohonem všech kol, který rozšiřuje možnosti řady Ducato jak při pracovních, tak i volnočasových aktivitách.

 

Není náhodou, že Fullback Cross a Ducato 4x4 jsou produktovými hrdiny oficiální flotily Mistrovství světa v motokrosu FIM MXGP. Vozidla se dokonale hodí na práci i pro trávení volného času. Fullback Cross je robustní a spolehlivý vůz, který nabízí působivou ložnou kapacitu. Pochlubit se může nosností přes 1000 kg a tažnou kapacitou přes 3 tuny. Díky pohonu všech kol a elektronickému voliči režimu 4WD je schopen lehce zdolávat těžké podmínky, jako je například jízda náročným terénem při plném zatížení. Ducato 4x4 je vůz pro jakýkoliv terén nabízející trvalý pohon všech kol s dvěma rozdělovacími převodovkami a automaticky ovládanou viskózní spojkou. Toto zařízení zajišťuje správné množství točivého momentu na předních a zadních kolech, což optimalizuje trakci na blátě, sněhu i v písku. Ducato 4x4 rovněž nabízí všechny vlastnosti odolnosti a výkonu, které jsou zapotřebí pro zdolávání off-roadových stezek i s kompletním vybavením na hranici celé nosnosti vozu.

 

Fullback Cross a Ducato 4x4 se společně s dalšími vozy řady Fiat Professional představí v expozici v prostoru paddocku na všech závodech MXGP.

 

Partnerství mezi značkou Fiat Professional a Mistrovstvím světa v motokrosu FIM MXGP je založeno na sdílení hodnot nadšení, odhodlání a nepřetržité angažovanosti. Stejné hodnoty sdílí i Tony Cairoli, který v uplynulé sezoně prokázal veškerou svou typickou houževnatost a odvahu pokořit jakoukoliv výzvu, což je i jeden z pilířů značky Fiat Professional. Po velmi úspěšném roce 2017 se Fiat Professional připravuje na další vzrušující rok s novu paletou produktů a služeb, které se představí na jednotlivých akcích Mistrovství světa FIM MXGP.

 

Fiat Professional vytvořil pro všechny příznivce MXGP speciální nabídku. Diváci, kteří se zúčastní některé z evropských etap Mistrovství světa obdrží nabídku na 5letou záruku v případě zakoupení nového užitkového vozu z řady Fiat Professional.

 

Turín, 16. března 2018

 

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory