24 Březen 2016

Řadu Fiat Professional obohacuje nový model Talento

 

Značka Fiat Professional již podle tradice zvolila pro svůj nový model název evokující starověkou peněžní jednotku, čímž chce vyjádřit vysokou hodnotu tohoto vozu, jeho špičkovou ložnou kapacitu, mimořádnou kompaktnost a agilitu. Řada značky Fiat Professional se prostřednictvím nového modelu stává ještě více konkurenceschopnou ve smyslu nabídky i počtu řešení.

 

Fiat Professional představuje novinku Talento, model, který bude díky své velkorysé ložné kapacitě ideálním společníkem všech profesionálů, ať už v městském nebo mimoměstském provozu. Mezi základní vlastnosti modelu Talento patří i vynikající všestrannost a schopnost přizpůsobit se nejrůznějším potřebám zákazníků. Název Talento prozrazuje vrozené vlastnosti vozidla i koncept vysoké užitné hodnoty. V duchu tradic značky Fiat Professional odkazuje i tento název modelu na starověkou peněžní jednotku (jeden talent odpovídal zhruba ceně 25 až 36 kg zlata nebo stříbra; ducato = dukát; fiorino = rýnský, zlatka; scudo = tolar). Název Talento má silnou symbolickou hodnotu a prozrazuje, čeho je vůz schopen nebo také, jinak řečeno, ukazuje na jeho talent. Všechny jeho vlastnosti jsou zcela zásadní a důležité k tomu, aby nový model mohl čelit novým výzvám budoucnosti.

 

Ze stylistického hlediska je nové Talento velmi kompaktní a má skvělé proporce. Protažené čelní okno plynule navazuje na krátkou kapotu a společně tak vytváří jednu z nejpůsobivějších a nejdynamičtějších přídí v segmentu. Design se soustředí na horizontální linie, které jsou čisté, ale přesto velmi výrazné, a jsou v dokonalém souladu se současnou podobou rodiny Fiat Professional. Vůz je širší a zvýšila se i jeho ložná kapacita, což naznačuje i přísně čtvercový průřez zadní části. Talento zároveň naznačuje skvělou dynamiku a stabilitu. Nový model je vybaven spolehlivými, výkonnými a z hlediska provozních nákladů velmi efektivními vznětovými motory s jednoduchým nebo dvojitým přeplňováním a výkonem až 145 k.

 

Nové Talento je mezičlánkem mezi řadami Doblò Cargo a Ducato a značce Fiat Professional umožňuje pokrýt nové potřeby trhu, a to zejména ve smyslu objemů a délek nákladového prostoru. Vůz poskytuje velmi konkurenceschopnou a více než uspokojivou odpověď na současné potřeby profesionálů v dopravě.

 

Výsledkem je vysoce funkční vozidlo, které maximalizuje svou užitnou hodnotu. Zároveň šetří čas a peníze svých zákazníků, protože se zaměřuje na jejich skutečné potřeby. Nabízí kompletní paletu karosářských verzí, včetně dodávek, prosklených verzí pro přepravu osob, prodloužených kabin a valníků.  

 

Transparentní a kompletní řada Talento a konkurenceschopná nabídka modelů i služeb značky Fiat Professional představují zcela vyčerpávající odpovědi na potřeby současných zákazníků, kteří stále častěji hledají pro své specifické potřeby i specifická řešení.

 

Turín, 24. března 2016

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory