15 Prosinec 2017

Doblň Cargo bylo ověnčeno již třetí rok po sobě titulem Lehká dodávka roku

 

Fiat Professional Doblò Cargo byl v prestižní anketě What Van? oceněn titulem Lehká dodávka roku již třetí rok po sobě.

Při velkolepém předávání cen v Londýně bylo z portfolia značky Fiat Professional oceněno i oblíbené Fiorino, které zabodovalo v kategorii Malá dodávka. Tato ocenění dokazují kvalitu a úspěšnost lehkých užitkových vozidel Fiat Professional.

Užitečná hmotnost modelu Doblò Cargo až 1000 kg, objem nákladového prostoru až 5,0 m3 a řada účinných motorizací - vznětové 1.3 a 1.6 a zážehový 1.4 - z něj činí jednoznačného favorita nejen z pohledu manažerů flotil, ale i porotců.

Porota What Van? ocenila prvotřídní vlastnosti nového modelu Doblò Cargo, včetně vynikající dynamiky a komfortu - díky důmyslnému dvouprvkovému zavěšení zadních kol -, prvotřídní nosnosti a objemu nákladového prostoru jako i pevnosti, robustnosti a rozsáhlosti řady.

„Skutečnost, že Doblò Cargo zvítězilo v anketě Lehká dodávka roku třetí rok po sobě poskytuje zcela přesvědčivý důkaz o jeho trvalé kvalitě," řekl při předávání cen James Dallas, redaktor magazínu What Van?. „Skvělé jízdní vlastnosti a vysoká kvalita zpracování patří k předním vlastnostem modelu Doblò, ovšem to nejdůležitější je rozsáhlost řady poskytující objem nákladového prostoru od 3,4 m3 do 5,0 m3 a nosnost od 750 do 1005 kg."

Ocenění pro model Doblò Cargo převzal Richard Chamberlain, Country Manager značky Fiat Professional, který při této příležitosti řekl: „Jsme nesmírně hrdí na naše modely Doblò a Fiorino a rovněž potěšení tím, že pro naši značku získaly další dvě významná ocenění. Ta jsou o to významnější, že je udělila skupina odborníků, kteří skutečně rozumí trhu s lehkými užitkovými vozy a vědí, co zákazníci od svých vozidel očekávají. Ocenění je dalším důkazem síly a konkurenceschopnosti řady dodávek Fiat Professional, kterou nedávno rozšířily modely Talento a Fullback, a zdůrazňuje obrovské úsilí, které značka vynakládá při svém růstu a posilování reputace."

Fiorino je s přepracovaným designem exteriéru i interiéru perfektním vozem pro použití ve městě, kde vyniká svou agilitou a snadným manévrováním při parkování. Navzdory tomu se může pochlubit pozoruhodným objemem nákladového prostoru až 2,8 m3 a dokáže odvézt až 660 kg nákladu. Fiorino je navíc jednoznačným lídrem své kategorie ve smyslu výkonu, nízkých provozních nákladů, pohodlí a funkčnosti.

 

Turín, 15. prosince 2017

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory