27 Březen 2019

FCA What’s Behind: v zákulisí vývoje a výzkumu

 

Dodržování vysokých standardů kvality, bezpečnosti, spolehlivosti a komfortu, jež charakterizují každý model skupiny FCA, vyžaduje nepřetržitou snahu a úsilí, které jsou však ukryty pohledu běžných lidí. Dokument FCA What's Behind odhaluje detaily této práce.

 

Usednout za volant vozu skupiny FCA je součástí každodenního života mnoha lidí. Nastartování motoru je pohodlným a dnes již zcela samozřejmým úkonem, za nímž ovšem leží velmi komplexní a detailní práce stovek lidí po celém světě. Vývoj automobilu vyžaduje od inženýrů a techniků zajištění kvality, bezpečnosti, spolehlivosti a komfortu ve všech podmínkách.

 

Projekt FCA What's Behind vůbec poprvé popisuje řadu činností, které přispívají k vývoji, výrobě a kontrole automobilů. Tento mimořádný dokumentární seriál rozšiřuje obzory nadšenců, odborníků a motoristů. V jednotlivých epizodách se diváci podívají na ledovec Arjeplog či jihoafrickou poušť, kde se produkty testují v extrémních podmínkách. Nechybí zde ani pohled do výzkumných center, jakým je zkušební okruh Balocco (Vercelli), bezpečnostní centrum Orbassano (Turín) a vývojové centrum v Turíně.  

 

Mezi symbolická místa patří testovací centra, okruhy, továrny i kanceláře. Tady všude se zaměstnanci skupiny FCA snaží o dokonalost produktu, kterou lze vyjádřit potěšením z jízdy, skvělou aerodynamikou, špičkovými systémy pohonu, nízkými emisemi i spotřebou paliva.

Vůbec poprvé umístila skupina FCA kamery do zákulisí svých vývojových center a vznikl tak naprosto mimořádný a vzrušující dokument.

 

Turín, 27. března 2019

 

 

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Obrázky


Download

Související obrázky


Priložené soubory


Odkazy