11 Leden 2017

Fiat Ducato byl v Německu zvolen Nejlepším základem pro obytný vůz roku již podesáté za sebou

 

Čtenáři odborného německého magazínu Promobil ocenili Ducato jako Nejlepší základ pro obytný vůz roku 2017, čímž potvrdili jeho vedoucí postavení v segmentu. Stačí říct, že v posledních dvou letech vůz dominuje celému evropskému trhu. Více než tři ze čtyř obytných vozidel jsou postavené na základu Ducata.

 

 

Fiat Ducato zvítězil v další mezinárodní anketě: podesáté po sobě byl oceněn jako Nejlepší základ pro obytný vůz roku 2017, a to podle čtenářů odborného německého magazínu Promobil. Tento magazín je více než 25 let považován za barometr trendů v oblasti obytných vozidel. Ocenění potvrzuje, že Ducato je mezi zákazníky mimořádně oblíbené.  

 

Základ Fiat Ducato používaný pro řadu obytných nástaveb od nejrůznějších výrobců zvítězil nad mnoha vyspělými konkurenty. Roberto Fumarola, ředitel nástaveb FCA EMEA, a Bernd Wachtel, ředitel nástaveb FCA Germany AG, převzali cenu během slavnostního ceremoniálu, který se konal při příležitosti výstavy CMT. Jedná se o nejvýznamnější evropský veletrh karavaningu, motorismu a cestovního ruchu.  

 

Ducato, vlajková loď značky Fiat Professional, potvrzuje své nesporné vedoucí postavení v segmentu velkých dodávek (vozidla od 2,8 do 4,4 tuny), když byl v roce 2016 nejprodávanějším modelem v třinácti zemích v segmentu obytných dodávek. Dnes jsou tři ze čtyř obytných dodávek postavené na základu Ducato a během posledních deseti let si je zvolilo přes 500 000 rodin.  

Tento úspěch pramení z 35 let zkušeností. Od roku 1981 byly vítězné vlastnosti Ducata zdokonalované a proměňovaly Ducato v model stanovující trendy. Tento model dnes nabízí 10 000 variant a je prodávaný na více než 80 trzích světa. Stručně řečeno jedná se o globální model a měřítko své kategorie.

Základ pro obytné vozy Ducato byl navržen ve spolupráci s předními evropskými výrobci nástaveb, díky čemuž nabízí nejlepší integrovaný základ a řešení pro život.

 

Fiat Professional je velmi pozorný také k potřebám uživatelů obytných vozidel. Důkazem toho je nejméně 10 specializovaných prodejních výstav, jichž se účastní, specializované internetové stránky https://www.fiatcamper.com/en/home, které se mohou pochlubit návštěvností 52 000 měsíčně, a mobilní aplikace Fiat Camper Mobile, která byla stažena už více než 90 000krát. Fiat Professional investuje čas a své zdroje do nepřetržitého vývoje produktů a služeb vytvářených ve spolupráci se značkou Mopar, která se zaměřuje na služby, péči o zákazníka, originální náhradní díly a příslušenství všech značek skupiny FCA.

 

Turín, 11. ledna 2017

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory