07 Květen 2018

Fiat Professional: nejlepší partner pro profesionály

 

V éteru se objevila nová komunikační kampaň Fiat Professional, která zábavným a ironickým způsobem zdůrazňuje kompetentnost a spolehlivost dopravních prostředků navržených profesionály pro profesionály.  

 

U nové komunikační platformy, která se na hlavních trzích regionu EMEA objeví od května (v televizi, rádiu, digitálních médiích i na billboardech), zvolil Fiat Professional ironický styl demonstrující rozdíly mezi přístupy amatéra a profesionála, a to formou zábavných příkladů. Nová kampaň využívá velmi oblíbený jazyk, který je populární v televizi i digitálních médiích, a to do té míry, že vytváří svůj vlastní žánr, který bychom mohli popsat jako „komická chyba". Nejčastěji jsou v těchto domácích videích hlavními postavami nemotorové, jejichž jednoduché a každodenní aktivity či úkoly vrcholí epickými, leč zábavnými katastrofami.

 

Nová mezinárodní kampaň využívá kontrastu. Zobrazuje různé situace, které jsou řešené skvěle a elegantně pomocí řady Fiat Professional nebo naopak tragikomicky díky spoléhání na improvizovanou vynalézavost a provizorní řešení. Vizuály ukazují absurdní postupy se „vzrušujícími" výsledky a předměty či materiál naložené na zcela nevhodná vozidla. Vedle toho je pak vyobrazena kompletní řada Fiat Professional, která je schopna řešit vše odborně, spolehlivě, odhodlaně, dynamicky a s ohledem na zákazníka.

 

Pro zdůraznění odlišné povahy postupů je použit jednoduchý, ale účinný popisek. Provizorní řešení a improvizace jsou označené jako „Neprofesionální...", zatímco ty účinné doprovází text „Profesionál, jako jste vy." Tyto popisky jsou stručné, ale zdůrazňují důležitost volby pro úspěch jakékoliv práce. Fiat Professional je partnerem profesionálů, kteří požadují kvalitní vozidlo i služby. Každý profesionál tak může usednout za volant vozu, který dokonale odpovídá jeho potřebám, a navíc může těžit z výhod rozsáhlé servisní sítě.

 

Turín, 7. května 2018

 

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory