18 Duben 2019

Setkání Camp Jeep® 2019 bude hostit evropskou premiéru nového modelu Jeep® Gladiator

 

  • Nejvýznamnější akce klubu Jeep Owners Group (JOG) a příznivců značky Jeep® z celé Evropy proběhne v italském San Martino di Castrozza od 12. do 14. července.
  • Značka Jeep při této příležitosti představí v evropské premiéře nový Jeep Gladiator.
  • Nový Jeep Gladiator, nejschopnější středně velký pick-up všech dob, se na trzích regionu EMEA objeví vprůběhu roku 2020.
  • Návštěvníci Camp Jeep 2019 budou moci obdivovat také Wrangler Rubicon 1941 navržený značkou Mopar. Jedná se o off-roadovou konfiguraci, která je 100% způsobilá kprovozu na pozemních komunikacích a dokáže uspokojit veškerou touhu po dobrodružství.
  • Kompletní program a vstupenky budou k dispozici na internetových stránkách značky Jeep od příštího měsíce.

 

Značka Jeep® prozradila místo konání letošního ročníku akce Camp Jeep® 2019, nejvýznamnější události všech majitelů a příznivců vozidel značky Jeep®. Setkání proběhne od 12. do 14. července v proslulém italském městečku San Martino di Castrozza (Trento).

Toto úchvatné místo v majestátných Dolomitech nabídne příznivcům značky a členům klubu Jeep® Owners Group (JOG) z celé Evropy bohatý akční program. Šestý ročník bude mimo jiné hostit i jednu evropskou premiéru. Fanoušci značky a majitelé vozidel Jeep® budou mít možnost seznámit se s novým modelem Jeep® Gladiator, bezesporu nejschopnějším středně velkým pick-upem všech dob, který bude vybaven řadou doplňků z dílen značky Mopar.

 

Na účastníky Camp Jeep® 2019 čekají tři dny vzrušujícího dobrodružství, například jízdy se všemi současnými modely v rámci kurzů jízdy v terénu, a také bohatý doprovodný program zahrnující živé koncerty a zábavu pro děti. Setkání v Dolomitech nabídne návštěvníkům dobrodružství v duchu Jeep® Jamboree, klasického amerického setkání věnovaného jízdě v terénu. Tento formát setkání inspiruje každoročně více než 30 podobných akcí od Kalifornie po Maine a od Arizony po Tennessee. Tato úžasná americká tradice se do Evropy přenesla v roce 2014 v podobě velkolepého setkání Camp Jeep®, které je skutečnou oslavou svobody, vášně a dobrodružství v ryzím a originálním stylu Jeep®.

 

Nespornou hvězdou letošního ročníku bude nový Jeep® Gladiator, který se světu poprvé představil na autosalonu v Los Angeles koncem roku 2018. Nový Gladiator navazuje na bohatou tradici odolných a spolehlivých pick-upů značky Jeep®. Vyznačuje se originálním designem, funkčností, všestranností, nejlepší tažnou kapacitou a nosností ve své třídě, svobodou jízdy s nebem nad hlavou, pokročilými a úspornými pohonnými jednotkami, špičkovou jízdní dynamikou na vozovce a off-roadovými schopnostmi v terénu, a samozřejmě také řadou bezpečnostních prvků a nejmodernějších technologií.

 

Nový Jeep® Gladiator, který je vyráběn v továrně Toledo Supplier Park v Toledu, Ohio, se u prodejců značky Jeep® ve Spojených státech objeví už letos na jaře. Jeho uvedení na trhy regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika) je naplánováno na rok 2020.

 

Dalším významným hostem nadcházející akce Camp Jeep® bude Jeep® Wrangler Rubicon 1941 navržený značkou Mopar, která se v rámci skupiny FCA specializuje na poprodejní služby a produkty pro všechna vozidla skupiny.

Jeep® Wrangler Rubicon 1941, který se představil na letošním autosalonu v Ženevě je 100procentně schválený k provozu na pozemních komunikacích. Vůz je vybavený vybranými díly Jeep® Performance Parts, které posouvají jeho legendární off-roadové schopnosti do nové dimenze. To demonstrují například sada zvýšení podvozku o 2 palce, šnorchl pro vyšší brodivost, lišty proti kamenům, černé prahy dveří, černé víčko palivové nádrže a celoroční koberečky.

Celkovou podobu tohoto vozu završuje karoserie 1941, která připomíná významný rok značky Jeep®. Model Willys připomíná řada detailů, jakými jsou kola, hlavice řadicí páky či stolek na dveřích zavazadlového prostoru. Vozidlo je zušlechtěno vybraným příslušenstvím z katalogu Jeep® Wrangler, který zahrnuje přes 200 položek. Jedná se o matně černou sedmiotvorovou masku chladiče, zástěrky kol, off-rodová světla, matně černé kryty vnějších zrcátek, to vše v kontrastu se žlutým odstínem karoserie Hella Yella. Tato speciální konfigurace bude k dispozici od letošního léta, a to i u verzí Sport a Sahara se vznětovým motorem 2.2.   

 

Další informace o akci Camp Jeep® 2019 naleznete na internetových stránkách značky Jeep® nebo na oficiálních sociálních kanálech značky Jeep®:

Facebook: https://www.facebook.com/JeepOlllllllOpeople/

Instagram: https://www.instagram.com/jeepeurope/

 

 

Turín, 18. dubna 2019

 

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Obrázky


Download

Související obrázky


Priložené soubory